Giriş  |   (0) Anasayfa   |   Hosting   |   Web Tasarım   |   Danışmanlık ve Güvenlik   |   İletişim
 

İnfo Teknik Bilgisayar olarak 12 yıldır bilişim sektöründe hizmet vermekteyiz.

Bu zaman zarfında edindiğimiz yeni tecrübelerimize, gerek sürekli olarak yenilikleri takip ederek gerek de güncel eğitimleri alıp kendimizi geliştirerek yenilerini ekledik.
Her zaman bulunduğumuz yerin yeterli olmadığını bilip, günlük olarak değişen ve gelişen bilişim sektöründeki güncelliğimizi koruduk ve bunun sonucunda da edindiğimiz bilgilerimizi ihtiyaç duyan müşyerilerimizle paylaştık.

Danışmanlık olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizlerin ihtiyaçlarını, marka bağımsız yaklaşımlarla birleştirip, kendilerine özel çözümler sunmaktayız.
Her türlü merak veya ihtiyaç duydukları bilişim sektörü konularında, en detaylı ve özenli araştırmaları yapıp, ihtiyaçlarına cevap verebilecek opsiyonları belirleyip rapor halinde kendilerine sunmaktayız.

Günümüz çağında en değerli kabul edilen bilgi güvenliğinin sağlanması ve şirket prestijinin kayba uğramaması için bilgi güvenliği yönetim sistemlerinin kurulması, gözden geçirilip sürekli kontrol altınta tutulması ve var olan sistemlerinizdeki gerekli düzeltmelerin ve güvenlik testlerin yapılması gibi her türlü teknik bilgiyi, altyapıyı ve de desteği eğitimli ve uzman çalışanlarımızla müşterilerimize sağlamaktayız.

Kısaca özetlemek gerekirse, gerek danışmanlık gerek de güvenlik hizmeti verdiğimiz müşterilere, bu iki önemli konuyu en uygun bir biçimde harmanlayarak, ihtiyaç karşılama ve koruma hizmetlerini en itinalı ve özenle gerçekleştirerek desteğimizi vermekteyiz.
İnfo Teknik Bilgisayar © 2000-2011.